Ofis Koltukları DV004

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Diva

0 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :DV004

Fiyat : Tl 0 + KDV

Bu ürün mağazada üretilen diğer ürünler ile kalite yarışına girdiği zaman hiç şüphesiz başa baş bir mücadele olur. Ancak bu ürünün en büyük özelliği diğerlerinden daha farklı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu neden ile de genelde bayanların moda evlerinde kullanılarak rahatlık kadar görsellikte ön plana çıkarılmaya çalışılmıştır. Bu sayede de aslında moda evinin zengin görüntüsü artırılmış. İnsanlara gelin bakın demek için daha doğrusu müşteri çekmek için konumlandırılan DV-004 moda evlerinde ve bunun gibi yerlerde oldukça kullanışlı bir parçadır. Çünkü dış yapısındaki kusursuzluk sayesinde insanların algılarının moda evine karşı değişmesini sağlayabiliyor ve bu neden ile moda evlerinin çoğu iç kısmını zenginleştirmeye çalışmaktadırlar.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Diva

KOD:DV005

Fiyat : Tl 0 + KDV

Koltuğum klasik ama gösterişli olsun yani mağazanızda klasik koltuklara en yakın olan ürünler arasından seçmek istiyorum diyen kişiler için cevap genellikle bizde klasik model yoktur oluyor. Ancak insanların klasik denildiği zaman bakış açıları hep aynı olduğu için o kadar farklı çeşit arasından yine dönüp o koltuğu bulabilir. Klasik denilebilecek düzeyde olan aynı zamanda da muhteşem bir görüntü keyfini insanlara sunmak ile kalmayıp rahatlığı sayesinde diğer modeller arasında çok çabuk göze batan o mükemmel model DV-005’ten başkası tabii ki olamaz. Çünkü bu model üretimi sırasında diva koleksiyonuna uygun olarak göz alıcılığın ön planda olması önemsenilerek öne çıkarıldı. Bu sayede de ilk dikkat çeken sayılı modeller arasında yer alır.

Teklif İste
Video

Diva U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:DV006

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

diva/">Divaların parlayan yıldızı olarak gündeme gelen ve klasik bir koltuğu daha fazla anımsatan ancak ondan çok farklı özellikleri bünyesinde barındıran o mükemmel DV-006 insanlara beni almalısın hissi yaratacak kadar büyük etki yaratmaktadır. Ancak insanlar bu ürünün kullanışlı yapısını bilmedikleri için sadece dikkat çekiciliğine kapılıyorlar. Ta ki bu muhteşem yapıdaki eserin kendisini tamamen etkisi altına aldığını görene kadar. Çünkü bu koltuğa oturan insanlar ben kalkmak istemiyorum hemen alıp gidelim gibi kelimeleri hiç durmadan arka arkaya sıralamaktadır. Bu neden ile de aslında en çok üretimi olanlar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle baktığınızda hayran kalacağınız bir ürün arıyorsanız o halde bunun kesinlikle bu koltuk olduğuna emin olabilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik