Fileli koltuk NEV-03

Fileli Bekleme Misafir Koltukları - NV-03

640 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :NEV-03

Fiyat : Tl 640 + KDV

Bekleme odalarında kullanılan koltuk tipleri her zaman eşittir ve bu koltuk tipleri nedeni ile insanlar her zaman aynı ortamdan çıkıp aynı ortama girmek zorunda kaldığı için bu durumdan bıkkınlık gelmiştir ve sonunda istenilen o bekleme salonuna ulaşılacağı düşüncesi ile beklenilip durulmuştur. Ancak istenen bekleme salonu çok zormuş gibi hiç emek göstermemişlerdir. Eğer sizde gerçekten klasik olan bekleme salonlarına sahipseniz o halde artık insanların yakarışlarına ses verin ve NV-03 ile bekleme salonlarınızı en uygun fiyata değiştirmeye başlayın. Üstelik bu daha önceki klasik bekleme salonlarınızdan daha farklı ve hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacağı içinde sizin için özellikle ilk sırada tercih etmeniz önerilecek bir seçenektir.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Neva

KOD:NEV-01

Fiyat : Tl 700 + KDV

Kendini ofis ortamında yönetici koltuğunda otururken tatilde gibi havalı hissetmenizi sağlayacak özellikleri ile müdürlerin ilgisini en çok çeken ve yıllardır gidemediğiniz denizi ayağınıza getiren o muhteşem eseri sizde tanımalısınız ve bu eser sayesinde gözlerinizi kapattığınız her an kumsal gözünüzün önüne gelecek ve gidemiyor olsanız bile sizin ayağınıza kadar gelecek zor değil sadece inanın ve NV-01’i hemen alın. Ardından gözlerinizi kapatın ve bakın bakalım dediğimiz kadar konforlu ve deniz havasını size getiren havası yıllarca kaybolmadan duruyor mu durmuyor mu? Ancak alacağınız bu koltuğun en büyük özelliği gerçekten kumsalda kullanılması için üretilmemiş sadece insanlar bu koltuk ile gidemedikleri tatili en azından yanlarında hissetsinler diye üretilmiştir.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Neva

KOD:NEV-02

Fiyat : Tl 680 + KDV

Toplantı salonlarında  denize bakan uzun bir cam kenarına konumlandırmış olduğunuz uzun bir masa ve NV-02 sayesinde istenilen o yaz havasını tüm ofisteki çalışanlarınıza yaşatacak ve çıkamadıkları tatilin hasretini bu şekilde gidermeye çalışarak en azından kendilerini bir süre daha motive hissetmeleri için kullanılan mükemmel bir yoldur ve  gerçekten de yüksek binalarda bulunan ofisler için çok uygun bir tekliftir. Ayrıca insanların hiç zorluk çekmediği mükemmel bir yapısının olduğu konusunda da herkes hem fikirdir. Çünkü şimdiye kadar motivasyon için denenmiş bu fikir çoğu zaman başarıya ulaşmış ve çalışanlar kendilerini bir süre daha çalışma temposuna kaptırmışlar ve ardından yavaş yavaş tatillerini yapmışlardır. Tabii işletmede kalacak olan kişilerde olmuştur.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik