Büro Sandalyeleri BLA-020

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

510 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :BLA-020

Fiyat : Tl 510 + KDV

Sağlığı korumak bel ve boyun ağrılarını gidermek bir koltuk ile olur mu hiç demeyin ve uzun süre boyunca kullandığınız o kullanışsız ofis koltuğunuzu atın ve yerine gerçekten size uyumlu bir şekilde üretilmiş olan üretim harikası koltuklardan alın ve bakın bakalım inanmadığınız ve sağlığımı koltuk ile mi koruyacağım diye sizi düşündüren koltukların size sağladığı o mükemmel koltuklar sizi nasıl eskisinden daha güçlü bir hale getiriyor. İnsanların tüm ağrılarını gideren ve bel desteği kullanmak istemeyenlerin genellikle tercih etmiş olduğu BLA-020 sayesinde artık inanmadığınız o düşüncenin nasıl değiştiğini görecek ve teknolojik icatlar ile birlikte çıkan o muhteşem koltuklardan vazgeçemeyecek bir hale geleceksiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-010

Fiyat : Tl 465 + KDV

Her noktada sabitlenebilme ve bunun yanında sizin rahatınıza uygun olarak isterseniz bel destekli isterseniz bel desteksiz üretilebilen file kumaş ofis koltuklarının rahatlıkları gerçekten hiçbir koltuktan bulunmuyor. Çünkü bu koltukları üreten firma sayısını aldığı kişilerin isteğine göre ürün üretmektedir ve ürettiği malın kalitesine göre ürünleri gayet uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Ayrıca yeni ofis açacak olan kişiler için de farklı çeşit ve renkleri ile BLA-010’u hizmetlerine sunabilmektedir. Ayrıca firma satışlarında indirim uygulanma şansını yakalamanızda mümkün. Ne de olsa Türk insanının pazarlık yapmaması imkansızdır ve bu firma da bunu bildiği için ürettiği ofis koltuklarında yeni ofis açacak kişilere uygun indirim imkanları sunmaktadır.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-001

Fiyat : Tl 465 + KDV

Ayarlanabilen boyu, kolçakları ve modeli ile görenleri kendisine hayran bırakan genellikle ofis ortamındaki çalışanların daha rahat bir ortamda çalışması ve gün içerisinde en çok yorgunluklarına değil de işlerine odaklanmalarını sağlayacak o devasa özelliklere sahip olan BLA-001 ofis ortamında nerede ise en fazla kullanılan koltuklardandır ve bu koltuklar arkasına doğru yatabilme özelliğine de sahiptir. Ayrıca sırt kısmınızda bulunan bölüm ile alt kısmınız da bulunan oturma yerinin yapısı tamamen farklıdır. Her iki bölümde tamamen olması gereken kısım odaklanılarak üretilmiştir. Bu sayede insanların bu koltuklardan almış olduğu hazda artmıştır. Eğer ofis ortamında çalışan bir insansanız yerli yerine göre üretilmiş bu koltuğu kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-050

Fiyat : Tl 630 + KDV

Size rahat bir ofis ortamı yaratacak ve yeni başladığınız işte stres nedeni ile kasılmanızı engelleyecek muhteşem bir ofis koltuğuna ihtiyaç duyduğunuza eminiz. Bu yüzden üretimlerimizin çoğunda ofis boy olarak üretilen o teknolojik eserlerin insan sağlığı koruyuculuğunu onlara atfetmek için son derece uğraşılmış ve sonucunda da istenildiği gibi bir koltuk ortaya çıkmıştır. Bu devasa özelliklere sahip ve oturduğunuz zaman saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağınız ofis koltuğu olan BLA-050 daha ilk üretime girdiği günden beri milyonları aşan talep görmüştür ve fiyatında hiçbir zaman artma olmamıştır. Ancak toplu alımlara uygun fiyatların uygulandığı da görülmektedir. Eğer ofisinize birden fazla koltuk alacaksanız hemen dahili numaralardan firmaya ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-060

Fiyat : Tl 570 + KDV

İstanbul’da yaşayanların günü sabah  uyandıkları andan itibaren değil trafiğe kaldıkları dakikadan itibaren başlamaktadır. Hiç bitmeyen ve artık bıkkınlık getiren bu trafik nedeni ile insanlar daha ofislerine ulaşamadan büyük stres altına girmeye başlamaktadır ve bu streste ofislerine ulaşamadıkları her an daha fazla artmaktadır ki hele bir de ofisinde her yeri dökülen ve artık iyice dökülmeye yüz tutan o koltukları var ise kişilerin bu kederlerini giderek başka hiçbir yol bulunamaz. Ancak ofislerine girdikleri andan itibaren BLA-060 ile karşılaşsalar onlarda anlayacak ki koltuğu daha ilk bakar bakmaz nerede ise tüm stresini alıp götürdü. Bu sayede de sabah trafiğinin o sinir bozan korna sesleri akıla gelmez.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-050

Fiyat : Tl 630 + KDV

Yaşınız ne olursa olsun ben bel ağrısı çekecek yaşa gelmedim ya da uzun çalışma saatleri beni yıpratmaz ben daha gencim diye düşünmeyin çünkü inanamazsınız uzun iş saatleri çalışan gençleri daha fazla yoruyor. Çünkü yeni nesil gençler sürekli hazır beslenmek zorunda kalıyor ve almaları gereken bazı besinleri alamıyorlar. Ancak uzun süren bu çalışma saatlerinden daha bu ağrıları çekmeye başlamadan önce kurtulmanızın tek yolu BLA-050’dir ve bu ürün genç, yaşlı fark etmez ofis ortamında görselliği ile de göz doldurmayı başaran muhteşem bir üründür. İstenildiği taktirde çok rahat ayarlamalar yapılabilen bu koltuk gerçekten konforu bünyesinde yaşamayı bilen nadir üretimler arasında yer almaktadır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik